CPF0201B402RE
MFR.Part #
CPF0201B402RE
JLCPCB Part #
C4112552
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 402Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS