RP73D2B6K98BTG
MFR.Part #
RP73D2B6K98BTG
JLCPCB Part #
C4236558
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.98kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS