ROX9J1K2
MFR.Part #
ROX9J1K2
JLCPCB Part #
C3507299
Description
-55℃~+200℃ 1.2kΩ 9W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS