ROX9J1K8
MFR.Part #
ROX9J1K8
JLCPCB Part #
C3440330
Description
-55℃~+200℃ 1.8kΩ 9W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS