CRGV2010F52K3
MFR.Part #
CRGV2010F52K3
JLCPCB Part #
C4222621
Description
-55℃~+125℃ 500mW 52.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS