RU73X1J412RLTDF
MFR.Part #
RU73X1J412RLTDF
JLCPCB Part #
C3991420
Description
-55℃~+155℃ 412Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS