H4P1K87DCA
MFR.Part #
H4P1K87DCA
JLCPCB Part #
C3355001
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS