ROX9J1K1
MFR.Part #
ROX9J1K1
JLCPCB Part #
C3390487
Description
-55℃~+200℃ 1.1kΩ 9W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS