RN73C1J348KBTD
MFR.Part #
RN73C1J348KBTD
JLCPCB Part #
C2073467
Description
-55℃~+155℃ 348kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS