RN73C2A2K8BTDF
MFR.Part #
RN73C2A2K8BTDF
JLCPCB Part #
C4028254
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS