RN73C1J348RBTD
MFR.Part #
RN73C1J348RBTD
JLCPCB Part #
C1715139
Description
-55℃~+155℃ 348Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS