RG1608P-1052-W-T1
MFR.Part #
RG1608P-1052-W-T1
JLCPCB Part #
C1707687
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 100V 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS