RH73H2B15MMTN
MFR.Part #
RH73H2B15MMTN
JLCPCB Part #
C4351809
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 15MΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS