RH73H2B30MMTN
MFR.Part #
RH73H2B30MMTN
JLCPCB Part #
C4212333
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 250mW 30MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS