CRGH0603F56K2
MFR.Part #
CRGH0603F56K2
JLCPCB Part #
C2099319
Description
-55℃~+155℃ 200mW 50V 56.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS