RH73H2B50MMTN
MFR.Part #
RH73H2B50MMTN
JLCPCB Part #
C4178304
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 250mW 50MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS