H853K6BZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H853K6BZA
JLCPCB Part #
C1407478
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 250mW 53.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS