H453K6BZA
MFR.Part #
H453K6BZA
JLCPCB Part #
C1408943
Description
-55℃~+155℃ 500mW 53.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS