CP0007820R0JE66
MFR.Part #
CP0007820R0JE66
JLCPCB Part #
C19566162
Description
-65℃~+225℃ 7W 820Ω Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS