H85K36BZA
MFR.Part #
H85K36BZA
JLCPCB Part #
C1406208
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.36kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS