H81K78BZA
MFR.Part #
H81K78BZA
JLCPCB Part #
C1406293
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS