H853K6DZA
MFR.Part #
H853K6DZA
JLCPCB Part #
C3355506
Description
-55℃~+155℃ 250mW 53.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS