H414RBYA
MFR.Part #
H414RBYA
JLCPCB Part #
C1411650
Description
-55℃~+155℃ 14Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS