H414RBZA
MFR.Part #
H414RBZA
JLCPCB Part #
C1408749
Description
-55℃~+155℃ 14Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS