MPT100C680RJ
MFR.Part #
MPT100C680RJ
JLCPCB Part #
C3516989
Description
-65℃~+175℃ 100W 680Ω Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS