H83K48BYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H83K48BYA
JLCPCB Part #
C3567039
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.48kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS