Y007516K0000B9L
MFR.Part #
Y007516K0000B9L
JLCPCB Part #
C1462825
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 16kΩ 300mW ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS