CPF0805B9K09E1
MFR.Part #
CPF0805B9K09E1
JLCPCB Part #
C1695581
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount