CRGV2010F97K6
MFR.Part #
CRGV2010F97K6
JLCPCB Part #
C4049716
Description
-55℃~+125℃ 500mW 97.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS