CRGV2010F976K
MFR.Part #
CRGV2010F976K
JLCPCB Part #
C4271872
Description
-55℃~+125℃ 500mW 976kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS