RM20J270CT
MFR.Part #
RM20J270CT
JLCPCB Part #
C3961556
Description
-55℃~+155℃ 27Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS