CRGV2010F57K6
MFR.Part #
CRGV2010F57K6
JLCPCB Part #
C4187237
Description
-55℃~+125℃ 500mW 57.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS