RH73W2A500MNTN
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RH73W2A500MNTN
JLCPCB Part #
C4171234
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 125mW 500MΩ Thick Film Resistor ±30% ±500ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS