CRGH2010F97K6
MFR.Part #
CRGH2010F97K6
JLCPCB Part #
C4158642
Description
-55℃~+155℃ 1W 97.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS