CRGV2010F54K9
MFR.Part #
CRGV2010F54K9
JLCPCB Part #
C4058370
Description
-55℃~+125℃ 500mW 54.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS