CRGH2010F54K9
MFR.Part #
CRGH2010F54K9
JLCPCB Part #
C4069305
Description
-55℃~+155℃ 1W 54.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS