H447KDZA
MFR.Part #
H447KDZA
JLCPCB Part #
C1407587
Description
-55℃~+155℃ 47kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS