SR732HTTER649F
MFR.Part #
SR732HTTER649F
JLCPCB Part #
C4105334
Description
-55℃~+150℃ 649mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS