CRGV2010F64K9
MFR.Part #
CRGV2010F64K9
JLCPCB Part #
C4225984
Description
-55℃~+125℃ 500mW 64.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS