CPF0805B2K43E1
MFR.Part #
CPF0805B2K43E1
JLCPCB Part #
C1695067
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 2.43kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS