3504G3A2K74FTE
MFR.Part #
3504G3A2K74FTE
JLCPCB Part #
C6086795
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 6W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS