CRGV2010F309K
MFR.Part #
CRGV2010F309K
JLCPCB Part #
C4190795
Description
-55℃~+125℃ 309kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS