CRGV1206F130K
MFR.Part #
CRGV1206F130K
JLCPCB Part #
C4031800
Description
-55℃~+125℃ 130kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS