CRGV2010F301K
MFR.Part #
CRGV2010F301K
JLCPCB Part #
C4264006
Description
-55℃~+125℃ 301kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS