CRGV2010F909K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGV2010F909K
JLCPCB Part #
C3998208
Package
2010
Description
-55℃~+125℃ 500mW 909kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS