CPF0805B1R91E1
MFR.Part #
CPF0805B1R91E1
JLCPCB Part #
C4217494
Description
-55℃~+155℃ 1.91Ω 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS