RMC1/2K1502FTE
MFR.Part #
RMC1/2K1502FTE
JLCPCB Part #
C20093881
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS