CRGH2010F309K
MFR.Part #
CRGH2010F309K
JLCPCB Part #
C4097386
Description
-55℃~+155℃ 1W 309kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS