CRGV1206J1M6
MFR.Part #
CRGV1206J1M6
JLCPCB Part #
C4024432
Description
-55℃~+125℃ 1.6MΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS