CRGV1206J1M1
MFR.Part #
CRGV1206J1M1
JLCPCB Part #
C4180797
Description
-55℃~+125℃ 1.1MΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS